BOHO NA CZAS

Jednym z najsilniejszych trendów obowiązujących od kilku sezonów w projektowaniu ślubu jest styl boho. To szkolenie rekomendujemy osobom początkującym lub tym, które pragną usystematyzować swoją florystyczną wiedzę. Delikatność, subtelność, kontrolowany nieład i sielskie stylizacje. Tym razem we Floral Academy wspólnie przygotujemy florystyczne dekoracje w stylu boho (bohema /z fr./=cyganeria). Lekkie, pełne powietrza bukiety, perfekcyjne i delikatne wianki, przypinki dla Pana Młodego to te elementy, które będą gościć na naszym spotkaniu. Wiedzę uzupełnimy również o aranżacje na stoły dla gości, bufety i inne elementy wystroju wnętrz

Mamy dla Was kilka zjawiskowych pomysłów, nowych udoskonaleń a przede wszystkich pokażemy jak zgodnie z florystycznym rzemiosłem przygotować perfekcyjne dekoracje w stylu boho. Dzięki temu Wasze propozycje będą wyróżniały się spośród konkurencyjnych produktów.

Ale to nie wszystko! Dodatkowo będziemy opowiadać jak kolorystycznie dobierać materiał florystyczny i zapoznamy Was z najnowszymi propozycjami kwiatów i roślin!

 

MIEJSCE SZKOLENIA - Floral Design Center, Warszawa

TERMIN SZKOLENIA -  31 lipca 2017 (poniedziałek: 9:00-17:00)

GRUPA - średniozaawansowana i zaawansowana

CENA - 590 PLN brutto z dyplomem ukończenia (w cenie przerwa kawowa oraz lunch)

 

podaj email: