WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH / KWIATY SZTUCZNE

W trakcie tego szkolenia przedstawimy nasze rozwiązania dotyczące florystyki nagrobnej przy wykorzystaniu kwiatów sztucznych oraz suszu roślinego. Szkolenie stworzyliśmy szczególnie z myślą o tych, którzy poszukują nowoczesnych, ale jednocześnie funkcjonalnych i "zrozumiałych florystycznie" rozwiązań dla każdego klienta. 

Przygotujemy asymetryczne i symetryczne formy dostosowane do form pomników. Zaproponujemy kompozycje, które odświeżą Waze portfolio a przede wszystkim zostaną zauważone przez klientów. Opowiemy o prawidłowej technice, ekonomicznym doborze materiału i naszych autorskich rozwiązaniach, które na co dzień będziecie mogli wykorzystywać w Waszej pracy. Wyjątkową uwagę zwrócimy na prawidłową formę i proporcje kompozycji. Na tym szkoleniu zaprojektujemy nie tylko wieńce ale również inne dekoracje funeralne z kwiatów sztucznych.

Na szkoleniu wykorzystamy także sezonowe materiały, w tym naturalne pędy, które połączymy z kwiatami sztucznymi. Będziemy wykorzystywać dostępne na rynku półprodukty, które dzięki kilku krokom będą wyglądały oryginalnie przy zachowaniu rozsądnej ceny dla klienta.

Jesli chciałbyś uczestniczyć w szkoleniu z florystyki funeralnej bazującej na roślinach żywych sprawdź naszą propozycję tu: WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH inspiracje

 

Kolejny krok zależy od Ciebie! Spotkaj się z nami na Seminar Class w wyjątkowej cenie!

MIEJSCE SZKOLENIA - Floral Design Center, Warszawa

TERMIN SZKOLENIA - 1 października 2017 (niedziela: 10:00-16:00)

GRUPA - początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENA - 250 PLN brutto z dyplomem ukończenia

 

podaj email: