FLOWERBOX I NACZYNIA

Pierwsze w tym roku spotkanie, na którym pokażemy jak florystycznie pracować z naczyniami. Będą coraz popularniejsze flowerboxy, naczynia szklane i ceramiczne. Takie rzeczy tylko we Floral Academy!

Czy wiesz jak stworzyć kompozycję w naczyniu? Na pierwszy rzut oka to łatwa aranżacja, ale czy oby na pewno? Jak przygotować kompozycję, która będzie wyglądała pięknie a jednocześnie nie będzie potrzebna do jej stworzenia imponująca ilość roślin?

Na naszym letnim szkoleniu wspólnie zastanowimy się jak dobierać kwiaty i rośliny do flowerboxów i naczyń. Jak przygotować pudełko do wykonania kompozycji a przede wszystkim jak wykonać aranżację zgodnie z rzemiosłem. 

Z przyjemnością opowiemy również jak eksponować rośliny. Wspólnie przygotujemy zielone lasy i nasadzenia. Pokażemy Wam jak w łatwy sposób odmienić kwiatowe standardowe aranżacje za pomocą szklanych naczyń. 

Przygotujemy również kompozycje w naczyniach ceramicznych, minimalistyczne i te bardziej dekoracyjne. Wszystkie propozycje będziecie mogli wykorzystać z myślą o przestrzeniach biznesowych. Każdy znajdzie tu rozwiązania dla siebie. 

Spotkaj się z Piotrem Sekundą na autorskim Seminar Class!

 

MIEJSCE SZKOLENIA - Floral Design Center, Warszawa

TERMIN SZKOLENIA -  16 lipca 2017 (niedziela: 10:00-16:00)

GRUPA - początkująca, średniozaawansowana i zaawansowana

CENA - 250 pln brutto z dyplomem ukończenia

 

podaj email: