FACEBOOK DLA FLORYSTY

Czy macie już firmowy profil Waszej firmy na facebook'u? A może założyliście go już dawno ale jednak nie wykorzystujecie go aktywnie? 

Jednodniowe szkolenie "Facebook dla florysty" to efektywny kurs, stworzony dla każdego, kto kocha i docenia kwiaty, ale jednocześnie pragnie rozwijać swój florystyczny biznes. Na naszym spotkaniu dowiecie się jak w efektowny sposób wykorzystać wyjątkową potęgę komunikacji facebook'a. Na realnych przykładach (wszyscy pracujemy na komputerach) przygotujemy mini strategię komunikacji do Waszych klientów - potencjalnej grupy docelowej.

Zastanowimy się wspólnie czy nazwa profilu ma znaczenie i jak ważna jest idea prowadzenia facebook;a w firmie?

Opowiemy sobie w jaki sposób publikować posty, jak przyciągnąć potencjalnych klientów i jak prawidłowo zarządzać tym medium w celu zwiększenia efektywności zasiegu? Czy sądzicie, że liczba polubień świadczy o zasięgu posta? Jaki ma to wpływ na Waszą sprzedaż? Jaką specyfikację powinno mieć zdjęcie udostępnione na Waszym profilu? 

Pokażemy doskonałe rozwiązania - mniej czasochłonne i zaskakujące, a przede wszystkim sprawdzone przez nas we Floral Academy! Opowiemy również o innych mediach, które są w zasięgu Waszych rąk a najprawdopodobniej jeszcze nigdy z nich nie korzystaliście. 

Facebook ma moc! Tego Was nauczymy we Floral Academy!

Prosimy o zabranie własnego sprzętu do zarządzania profilem (telefon lub tablet i komputer /obowiązkowe narzędzie pracy/).


MIEJSCE SZKOLENIA - Floral Design Center, Warszawa

TERMIN SZKOLENIA -  2 października 2017 (poniedziałek: 10:00-17:00)

GRUPA - początkująca, średnio i zaawansowana

TRENER - Michał Hibner

CENA - 590 PLN brutto z dyplomem ukończenia (w cenie przerwa kawowa)

 

podaj email: