SZKOLENIA

SZKOLENIA I KURSY

Nasza oferta szkoleniowa jest rozbudowana i dostosowana do potrzeb polskich florystów. Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące naszych szkoleń, możesz odwiedzić również naszą zakładkę FAQ, gdzie postaramy się odpowiedzieć na Twoje wszystkie pytania dotyczące procesu rezerwacji, informacji dodatkowych oraz realizacji zamówień w sklepie online.

 

SEMINAR CLASS

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszych w Polsce seminariach dla wszystkich florystów. Pod mistrzowskim okiem Piotra Sekundy poznacie tajniki florystycznych aranżacji oraz pomysły na rozwój kwiatowego biznesu. Podczas spotkania w formie florystycznego pokazu, będziemy dyskutować na temat jakości kompozycji i metod ich przygotowania. Pokażemy jak przygotować ciekawe rozwiązania i starannie wprowadzić je we florystycznym przedsiębiorstwie. To tu połączymy nasze doświadczenie, koncepcje oraz pomysły na biznes w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!


BASIC CLASS

Rozpocznij swoją florystyczną przygodę z Floral Academy. Szkolenia Basic Class zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które są florystycznymi pasjonatami lub poszukują profesjonalnego przygotowania do wykonywania zawodu florysty. To podstawowa wiedza zamknięta w serii szkoleń specjalnie stworzonych dla grupy początkującej. To szkolenia warsztatowe, na których będziecie mieli okazję uczyć się florystycznych umiejętności pod okiem najlepszych florystów.


MASTER CLASS

To zajęcia dla profesjonalnych florystów, którzy wciąż chcą doskonalić swoje umiejętności i poszukują oferty szkoleniowej najwyższej jakości. To pogłębiona i zaawansowana wiedza, którą wykorzystacie w praktyce. Adepci Floral Academy na naszych szkoleniach pozyskują nie tylko wiedzę typowo florystyczną, ale także biznesowe know-how zarówno z zakresu prowadzenia własnej kwiaciarni jak i obsługi klienta.

 

 

 

podaj email:

lub/i telefon